נמצאו 17 תוצאות עבור חיפוש התג : תזונה בשנה הראשונה ומעבר למזון מוצק

תזונת תינוקות בשנה הראשונה ומעבר למוצקים

תזונת תינוקות בשנת חייהם הראשונה:מהנקה ועד מוצקים   הנקה  ההזנה הטבעית המותאמת והמומלצת ביותר לצרכי התינוק בכל שלבי ההתפתחות. החלב נוצר בסביבות שבוע 16 בהריון ומשתנה עם התפתחות העובר והתינוק ואף הפעוט. חלב האם,... (קרא עוד...)

ייעוץ הנקה: תזונה נבונה בהנקה

  כמעט כל אמא אחרי לידה, מבקשת לחזור במהירות לגיזרה שלפני ההריון. אבל הפתעה..  עם ההנקה מגיעה תחושת רעב חזקה כמוה לא הרגשת מעולם. תחושה זו קשורה בפרולקטין החיוני לייצור החלב. כדי באמת לשמור על משקל תקין ואף להוריד את... (קרא עוד...)

פטמות כסף

פטמות כסף של Silverette, איטליה פטמות הכסף סילוורט הינן שתי כיפות העשויות מכסף טהור 925 אשר צורתן תואמת את צורת השד והפטמה ומשמשות כפתרון היעיל ביותר למניעה וטיפול בפצעי הנקה והשמדת מחוללים מזהמים על הפטמה (חיידקים, וירוסים... (קרא עוד...)

ייעוץ שינה: סימני עייפות וחלונות שינה

סימני עייפות וחלונות שינה לתינוקות וילדים, יש מעין "רמזים" שהגוף שולח המאותתים כי זהו הזמן לישון. הסימנים הללו הם "סימני העייפות" שלהם. הסימנים שנחפש הם מגוונים ויכולים להתבטא בכל מני דרכים. סימנים נפוצים: ממצב של... (קרא עוד...)

ייעוץ שינה: ישנים עם תאומים

ישנים עם תאומים הורים לתאומים מוצאים עצמם פעמים רבות מתקשים להנחיל הרגלי שינה טובים ובריאים. למה זה כ"כ מסובך?? כי יש המון השוואות, יסורי מצפון, דאגות ומחשבות שמלוות כל הורה לכמה ילדים, ולתאומים בפרט. למשל, "למי לגשת... (קרא עוד...)

ייעוץ שינה: מתי ניתן להפסיק את הנקות הלילה?

"מתי ניתן להפסיק את הנקות הלילה?" או "מתי התינוק יוכל לישון ברצף בלילה ולהמשיך לינוק במהלך היום?" אמהות מניקות רבות חוות משבר עקב ההתנגשות בין הצורך והחשיבות של שינה רציפה לתינוק (ולהן) ולבין הנקות הלילה. חשוב להבהיר,... (קרא עוד...)

אתה לא אבא של פעם

טיפ קטן לאבא גדול אבא, אתה לא האבא של פעם. אתה מעורב, רגיש ולוקח חלק בגידול הילדים.רוצה לדעת מה אתה יכול לעשות ממש טוב?? בגדול, חוץ מהלהניק, ממש הכל!!! לקלח את הילד (זה יתן לך הזדמנות להוציא את אקדחי המים ולהשפריץ ולטעון... (קרא עוד...)

ייעוץ הנקה: מניקה וחוזרת לעבודה? מה עושים

קודם כל, חשוב לדעת בן כמה הילד ולכמה ארוחות יזדקק. באופן כללי, השתדלי לשאוב במקום כל הנקה שהייתה אמורה להיות. אם הילד בן 6 חודשים ומעלה ומתחיל ארוחות של מזון מוצק, ניתן לשאוב אף פחות.נסי למצוא מקום שקט ונעים בו תרגישי... (קרא עוד...)

ייעוץ הנקה: מהי הנקה מוצלחת?

  להנקה מבוססת ומוצלחת: ידוע שההנקה זה הדבר הכי נכון וטבעי לתינוק. ידוע גם כי התינוקות כבר מתאמנים על רפלקס המציצה ורפלקס הבליעה כבר במהלך ההריון. אבל מתי אמא מתאמנת? איך אמא יודעת שההנקה מוצלחת? קבלו כמה טיפים חשובים... (קרא עוד...)

ייעוץ הנקה: סימנים להנקה מוצלחת בימים הראשונים

סימנים להנקה מוצלחת בימים הראשונים: ההנקה היא הדבר הטבעי והבריא ביותר עבור תינוקך, אך מביאה איתה המון שאלות ותהיות. למשל, "האם התינוק שלי אכל מספיק?", "האם יש לי מספיק חלב?", "איך אדע כמה הוא אכל?" ובכן, לא באמת צריך לדעת כמה... (קרא עוד...)

הרצאות ומפגשי בית

בבייבי בית אנו מבינים את חשיבות העברת המידע העדכני, המהימן והאפקטיבי ביותר עבורכם ההורים ולכן במיוחד עבורכם יצרנו סדרת הרצאות בנושאים שונים. ניתן להזמין הרצאות לקבוצות גדולות או מפגשי בית מצומצמים.   שינה ההרצאה... (קרא עוד...)

תזונת תינוקות בשנה הראשונה ומעבר למוצקים

תזונת תינוקות בשנת חייהם הראשונה: מהנקה ועד מוצקים   הנקה  ההזנה הטבעית המותאמת והמומלצת ביותר לצרכי התינוק בכל שלבי ההתפתחות. החלב נוצר בסביבות שבוע 16 בהריון ומשתנה עם התפתחות העובר והתינוק ואף הפעוט. חלב האם,... (קרא עוד...)

בייבי בית - טיפת חלב פרטית עד הבית - חזון החברה

כשנולד תינוק, נולדים גם הורים וגם שאלות רבות...  התרגשות רבה מציפה את הלב, אך יחד אִיתה עולים גם חששות ובלבול לקראת השחרור מבית החולים: "איך לטפל בתינוק בבית?", "איך אניק ואדע שהוא אכל מספיק?", "איך מאכילים בבקבוק?",... (קרא עוד...)

אודות בייבי בית - טיפת חלב פרטית עד הבית

אודות החברה חברת בייבי בית הוקמה כדי לתת מענה כולל להורים ולתינוק לאחר הלידה ובשנות החיים  הראשונות של הילד, מענה אישי שהוא בסביבה הטבעית ‒ בבית. ”אנו מאמינים כי אתם וילדכם זקוקים, בשנות החיים הראשונות, לדמות אחת... (קרא עוד...)

עיסוי תינוקות

עיסוי התינוקות ידוע לעולם כבר מאות בשנים ומתרבויות עתיקות. לאחרונה, חודשה תהילתו הודות למחקרים רבים שהצטברו בדבר יתרונות ויעילות העיסוי לתינוק. העיסוי מרגיע, מקל על כאבים, מפתח את הגוף והנפש, מעניק תחושת ביטחון... (קרא עוד...)

בייבי בית: ייעוץ שינה עד הבית עם אחות מוסמכת

ייעוץ שינה והדרכת שינה בבייבי בית בבייבי בית אנו מדריכים לפי הזרם הביהביוריסטי בפסיכולוגיה שדוגל בהתאמה אישית של הדרכה לכל ילד ומשפחה ולא "שיטה" אחת אחידה, שכן, אין ילד שדומה למשנהו ובכל משפחה מקובלים גבולות שונים... (קרא עוד...)

בייבי בית: ייעוץ הנקה עד הבית עם אחות מוסמכת

ייעוץ הנקה זהו לא סוד שההנקה היא הדבר הטבעי והבריא ביותר עבור תינוקך ועבורך. ההנקה מגנה על תינוקך מפני מחלות, עוזרת להתפתחות תקינה ומחברת בינכם. אך לעיתים, ההנקה מביאה עמה אתגרים, מכשולים והמון שאלות. למשל, * איך אפשר... (קרא עוד...)


טלפון 054-7247414
BabyBait.adi@gmail.com
* שם:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha