נמצאו 20 תוצאות עבור חיפוש התג : עדי קורנגולד חיון

ייעוץ הנקה: פטמות הכסף

פטמות כסף של Silverette, איטליה פטמות הכסף סילוורט הינן שתי כיפות העשויות מכסף טהור 925 אשר צורתן תואמת את צורת השד והפטמה ומשמשות כפתרון היעיל ביותר למניעה וטיפול בפצעי הנקה והשמדת מחוללים מזהמים על הפטמה (חיידקים, וירוסים... (קרא עוד...)

ייעוץ הנקה: החלב הראשון (קולוסטרום)

החלב הראשני (קולוסטרום) נקרא לעיתים גם הזהב הטהור. למה? חלב זה איכותי ומרוכז מאד. צבעו צהבהב בד"כ והוא עשיר מאד בנוגדנים. רכיביו מסייעים להגן על התינוק מפני מזהמים ותגובות אלרגיות, ובפינוי המקוניום (הצואה הראשונית) מהגוף.... (קרא עוד...)

ייעוץ הנקה: מניקה וחוזרת לעבודה? מה עושים

קודם כל, חשוב לדעת בן כמה הילד ולכמה ארוחות יזדקק. באופן כללי, השתדלי לשאוב במקום כל הנקה שהייתה אמורה להיות. אם הילד בן 6 חודשים ומעלה ומתחיל ארוחות של מזון מוצק, ניתן לשאוב אף פחות.נסי למצוא מקום שקט ונעים בו תרגישי... (קרא עוד...)

ייעוץ הנקה: תזונה נבונה בהנקה

  כמעט כל אמא אחרי לידה, מבקשת לחזור במהירות לגיזרה שלפני ההריון. אבל הפתעה..  עם ההנקה מגיעה תחושת רעב חזקה כמוה לא הרגשת מעולם. תחושה זו קשורה בפרולקטין החיוני לייצור החלב. כדי באמת לשמור על משקל תקין ואף להוריד את... (קרא עוד...)

ייעוץ הנקה: שאיבת חלב ואחסונו

שאיבת חלב ואחסונו: קיימות מספר רב של משאבות ידניות וחשמליות. בחירת המשאבה תלויה בסיבה שבגינה את מעוניינת לשאוב. לדוגמא, לאמא לתינוק פג, נמליץ על לפחות 8-12 שאיבות ביממה בכדי לעודד את ייצור החלב ונבחר במכונה בדרגת בית חולים... (קרא עוד...)

ייעוץ הנקה: מהי הנקה מוצלחת?

  להנקה מבוססת ומוצלחת: ידוע שההנקה זה הדבר הכי נכון וטבעי לתינוק. ידוע גם כי התינוקות כבר מתאמנים על רפלקס המציצה ורפלקס הבליעה כבר במהלך ההריון. אבל מתי אמא מתאמנת? איך אמא יודעת שההנקה מוצלחת? קבלו כמה טיפים חשובים... (קרא עוד...)

ייעוץ הנקה: סימנים להנקה מוצלחת בימים הראשונים

סימנים להנקה מוצלחת בימים הראשונים: ההנקה היא הדבר הטבעי והבריא ביותר עבור תינוקך, אך מביאה איתה המון שאלות ותהיות. למשל, "האם התינוק שלי אכל מספיק?", "האם יש לי מספיק חלב?", "איך אדע כמה הוא אכל?" ובכן, לא באמת צריך לדעת כמה... (קרא עוד...)

ייעוץ הנקה: מתי ניתן להפסיק את הנקות הלילה?

"מתי ניתן להפסיק את הנקות הלילה?" או "מתי התינוק יוכל לישון ברצף בלילה ולהמשיך לינוק במהלך היום?" אמהות מניקות רבות חוות משבר עקב ההתנגשות בין הצורך והחשיבות של שינה רציפה לתינוק (ולהן) ולבין הנקות הלילה. חשוב להבהיר,... (קרא עוד...)

ייעוץ הנקה: לשון קשורה

לתינוק "לשון קשורה"? מהי "לשון קשורה/עגונה"? לשון קשורה (באנגלית: Tongue-tie) היא בעיה מולדת בה המחיצה המקשרת בין הלשון לבין רצפת הפה מגבילה את התנועה התקינה של הלשון. כתוצאה מכך התינוק מתקשה להניע את הלשון כלפי מעלה ולצדדים,... (קרא עוד...)

משאבת הנקה להשכרה, משאבות להשכרה

משאבת חלב אם לשאיבה בדרגת בית חולים. המשאבה החזקה והשקטה ביותר. ניתנת לשאיבה באופן חד צדדי או בשני הצדדים בו זמנית. משאבה זו מדורגת בדרגת בית חולים, מה שמעיד על חוזקה ויעילותה הרבות. יחד עם זאת, היא מעניקה תחושה עדינה... (קרא עוד...)

משאבת חלב אם דו-צדדית, חשמלית, ואישית

משאבת הנקה לקטליין (Lactaline) של אמדה ( Ameda)    משאבת חלב אם דו-צדדית, חשמלית, ואישית.  בעלת טכנולוגית שאיבה הדומה לטכנולוגית משאבת עלית (Elite) של אמדה (Ameda) בדרגת בית חולים. ניתנת לשאיבה באופן חד צדדי או בשני... (קרא עוד...)

ייעוץ שינה: ישנים עם תאומים

ישנים עם תאומים הורים לתאומים מוצאים עצמם פעמים רבות מתקשים להנחיל הרגלי שינה טובים ובריאים. למה זה כ"כ מסובך?? כי יש המון השוואות, יסורי מצפון, דאגות ומחשבות שמלוות כל הורה לכמה ילדים, ולתאומים בפרט. למשל, "למי לגשת... (קרא עוד...)

ייעוץ שינה: עיטוף תינוקות

עד לפני 15-20 שנים, היה מקובל בכל העולם בחודשים הראשונים בחייו של תינוק לעטוף אותו. עם הפיכת החברה לחברה אינדיבידואליסטית, נולדו תיאוריות בעד חופש לתנועת התינוק. כיום, יותר ויותר מחקרים אמפיריים סביב העולם מוכיחים כי... (קרא עוד...)

ייעוץ שינה: מעבר משעון קיץ לחורף ובחזרה

במעבר משעון קיץ לחורף, היום מתקצר ואנו זוכים להנות משקיעות מוקדמות ויפות הודות להחלפת השעון בישראל. הבעיה העיקרית היא שבליל ההחלפה, הילדים בשעת ההשכבה עדיין לא מרגישים עייפים ומנומנמים. מה לעשות כדי ללכת לישון... (קרא עוד...)

תזונת תינוקות בשנה הראשונה ומעבר למוצקים

תזונת תינוקות בשנת חייהם הראשונה:מהנקה ועד מוצקים   הנקה  ההזנה הטבעית המותאמת והמומלצת ביותר לצרכי התינוק בכל שלבי ההתפתחות. החלב נוצר בסביבות שבוע 16 בהריון ומשתנה עם התפתחות העובר והתינוק ואף הפעוט. חלב האם,... (קרא עוד...)

הכללים לשינה בטוחה ולהפחתת הסיכון למוות בעריסה

מוות בעריסה (SIDS - Sudden Infant Death Syndrome) הוא מוות פתאומי של תינוקות, ללא הסבר או גורם ברור. למרות שהתופעה נחקרת רבות, עדיין לא מצאו את הגורמים המדוייקים הגורמים לה. יחד עם זאת, מצאו שכן ישנם גורמים שמעלים את הסיכון להתרחשות המחלה.... (קרא עוד...)

אודות עדי קורנגולד חיון

עדי קורנגולד חיון - מנהלת את חברת בייבי בית,אחות R.N, B.sc,יועצת הנקה מורשית,יועצת שינה בכירה,מוסמכת להדרכת עיסוי תינוקות ולהרגעה בשיטת חמשת ה-S. עדי החלה דרכה בתחום הילדים וההורות כמנהלת תחנת טיפת חלב של שרותי בריאות... (קרא עוד...)

בייבי בית: ייעוץ שינה עד הבית עם אחות מוסמכת

ייעוץ שינה והדרכת שינה בבייבי בית בבייבי בית אנו מדריכים לפי הזרם הביהביוריסטי בפסיכולוגיה שדוגל בהתאמה אישית של הדרכה לכל ילד ומשפחה ולא "שיטה" אחת אחידה, שכן, אין ילד שדומה למשנהו ובכל משפחה מקובלים גבולות שונים... (קרא עוד...)

עדי קורנגולד חיון, בייבי בית, אחות טיפת חלב, יועצת הנקה, ייעוץ הנקה, יועצת שינה, ייעוץ שינה, אחות שמירת לילה, הנקת תאומים, הנקה

  אחות לילה - אחות פרטית מבית בייבי בית, אצלכם בבית תינוק קטן שנולד, מביא איתו המון התרגשות ואושר, אך הלידה עצמה (בפרט בניתוח קיסרי*), התינוק שלעיתים אינו רגוע, ההנקה הממושכת, הטיפול בתינוק, וגורמים נוספים כמו לידת... (קרא עוד...)

עדי קורנגולד חיון, בייבי בית, אחות טיפת חלב, יועצת הנקה, ייעוץ הנקה, יועצת שינה, ייעוץ שינה, אחות שמירת לילה, הנקת תאומים, הנקה

הרגעת תינוקות  בשיטת שיטת e5'sשל ד"ר הארווי קארפ התינוק בוכה הרבה ללא סיבה ידועה? אינו מצליח להרגע ולהרדם בכוחות עצמו? סובל מגזים? לא מצליחים להרגיע מכל סיבה ואפילו הרגעה בסיסית כמו בכי לאחר חיסון? הורים רבים חשים... (קרא עוד...)


טלפון 054-7247414
BabyBait.adi@gmail.com
* שם:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha