נמצאו 20 תוצאות עבור חיפוש התג : סדנת שינה

שקי שינה (לחורף ולקיץ)

בעיטוף תינוקות והרגעת רפלקס ה"מורו" אנו מבטיחים שינה טובה ועמוקה יותר אצל התינוקות, בפרט בחודשים הראשונים לחייהם. שק השינה הנסגר בסגירת "וולקרו" הוא שק השינה הקל ביותר לתפעול ולכן הוא הידודותי ביותר להורים.סגירתו מהירה... (קרא עוד...)

ייעוץ שינה: שינת תינוקות בחורף

בחורף, תינוקות רבים מתעוררים לעיתים קרובות יותר. מדוע? רוב הילדים, בפרט התינוקות, מורידים את השמיכה במהלך הלילה ועלולים להתעורר בגלל שקר להם לפתע. מה לעשות כדי לשמור על שינה שלווה ובטוחה? להלביש פיג'מת אוורול נעימה... (קרא עוד...)

ייעוץ שינה: טקס שינה

   מהו טקס שינה? מדוע מומלץ לקיימו בכל יום? האם הוא קשור לשיגרה? איך לבנות טקס שינה טוב שיוביל לשינה בריאה ורגועה? שינה טובה ורגועה משפיעה על התפתחות התינוקות והילדים בכל הרבדים. שינה עמוקה ורציפה תוביל להשלמת... (קרא עוד...)

הכללים לשינה בטוחה ולהפחתת הסיכון למוות בעריסה

מוות בעריסה (SIDS - Sudden Infant Death Syndrome) הוא מוות פתאומי של תינוקות, ללא הסבר או גורם ברור. למרות שהתופעה נחקרת רבות, עדיין לא מצאו את הגורמים המדוייקים הגורמים לה. יחד עם זאת, מצאו שכן ישנם גורמים שמעלים את הסיכון להתרחשות המחלה.... (קרא עוד...)

בייבי בית, ייעוץ שינה: חפץ מעבר

חפץ מעבר מהו חפץ מעבר? מדוע הוא כל כך חשוב? חפץ מעבר הוא חפץ המלווה ומרגיע את התינוק בכל מני סיטואציות המעוררות חשש, פחד ופרידה ומסייע להרגעת התינוק והרדמות נוחה ונינוחה. כשאנו מקשרים חפץ מסויים עם ריח טוב, סיטואציה... (קרא עוד...)

ייעוץ שינה: איך מרגילים תינוקות וילדים למיטה חדשה או לחדר חדש?

חוויה של מעבר דירה או אפילו חדר ולעיתים רק החלפת מיטה יכולה להיות נעימה ומרגשת או קשה וטראומטית. כדי להנות מהשינוי, הקפידו להביא את הילד למיטתו החדשה מספר פעמים ביום למשך דקה או שתיים. בזמן הזה, חייכו הרבה, שחקו עם... (קרא עוד...)

שמיכות עיטוף טטרה

שמיכות מבד טטרה נושם העשוי 100% כותנה משובחת או במבוק.השמיכה רב שימושית ומיועדת לצרכים מגוונים: 1. עיטוף תינוקות והרגעת רפלקס ה"מורו" ובכך להבטיח שינה טובה ועמוקה יותר אצל התינוקות, בפרט בחודשים הראשונים לחייו (עוד על... (קרא עוד...)

תזונת תינוקות בשנה הראשונה ומעבר למוצקים

תזונת תינוקות בשנת חייהם הראשונה:מהנקה ועד מוצקים   הנקה  ההזנה הטבעית המותאמת והמומלצת ביותר לצרכי התינוק בכל שלבי ההתפתחות. החלב נוצר בסביבות שבוע 16 בהריון ומשתנה עם התפתחות העובר והתינוק ואף הפעוט. חלב האם,... (קרא עוד...)

כאבי בטן וקוליק

הקטנים משתגעים מכאבי בטן? יתכן שזה קוליק.. מה זה קוליק? כאבי בטן התקפיים המלווים בבכי והתפתלויות של התינוק. נפוץ בקרב הפצפונים בני השבועיים-שלושה ועד גיל שלושה חודשים. נמשך בד"כ יותר מ-3 שעות ביום, למשך יותר מ-3 ימים בשבוע... (קרא עוד...)

אתה לא אבא של פעם

טיפ קטן לאבא גדול אבא, אתה לא האבא של פעם. אתה מעורב, רגיש ולוקח חלק בגידול הילדים.רוצה לדעת מה אתה יכול לעשות ממש טוב?? בגדול, חוץ מהלהניק, ממש הכל!!! לקלח את הילד (זה יתן לך הזדמנות להוציא את אקדחי המים ולהשפריץ ולטעון... (קרא עוד...)

עיטוף תינוקות

עד לפני 15-20 שנים, היה מקובל בכל העולם בחודשים הראשונים בחייו של תינוק לעטוף אותו. עם הפיכת החברה לחברה אינדיבידואליסטית, נולדו תיאוריות בעד חופש לתנועת התינוק. כיום, יותר ויותר מחקרים אמפיריים סביב העולם מוכיחים כי... (קרא עוד...)

ייעוץ הנקה: פטמות הכסף

פטמות כסף של Silverette, איטליה פטמות הכסף סילוורט הינן שתי כיפות העשויות מכסף טהור 925 אשר צורתן תואמת את צורת השד והפטמה ומשמשות כפתרון היעיל ביותר למניעה וטיפול בפצעי הנקה והשמדת מחוללים מזהמים על הפטמה (חיידקים, וירוסים... (קרא עוד...)

ייעוץ הנקה: החלב הראשון (קולוסטרום)

החלב הראשני (קולוסטרום) נקרא לעיתים גם הזהב הטהור. למה? חלב זה איכותי ומרוכז מאד. צבעו צהבהב בד"כ והוא עשיר מאד בנוגדנים. רכיביו מסייעים להגן על התינוק מפני מזהמים ותגובות אלרגיות, ובפינוי המקוניום (הצואה הראשונית) מהגוף.... (קרא עוד...)

ייעוץ הנקה: מניקה וחוזרת לעבודה? מה עושים

קודם כל, חשוב לדעת בן כמה הילד ולכמה ארוחות יזדקק. באופן כללי, השתדלי לשאוב במקום כל הנקה שהייתה אמורה להיות. אם הילד בן 6 חודשים ומעלה ומתחיל ארוחות של מזון מוצק, ניתן לשאוב אף פחות.נסי למצוא מקום שקט ונעים בו תרגישי... (קרא עוד...)

ייעוץ הנקה: תזונה נבונה בהנקה

  כמעט כל אמא אחרי לידה, מבקשת לחזור במהירות לגיזרה שלפני ההריון. אבל הפתעה..  עם ההנקה מגיעה תחושת רעב חזקה כמוה לא הרגשת מעולם. תחושה זו קשורה בפרולקטין החיוני לייצור החלב. כדי באמת לשמור על משקל תקין ואף להוריד את... (קרא עוד...)

ייעוץ הנקה: שאיבת חלב ואחסונו

שאיבת חלב ואחסונו: קיימות מספר רב של משאבות ידניות וחשמליות. בחירת המשאבה תלויה בסיבה שבגינה את מעוניינת לשאוב. לדוגמא, לאמא לתינוק פג, נמליץ על לפחות 8-12 שאיבות ביממה בכדי לעודד את ייצור החלב ונבחר במכונה בדרגת בית חולים... (קרא עוד...)

ייעוץ הנקה: מהי הנקה מוצלחת?

  להנקה מבוססת ומוצלחת: ידוע שההנקה זה הדבר הכי נכון וטבעי לתינוק. ידוע גם כי התינוקות כבר מתאמנים על רפלקס המציצה ורפלקס הבליעה כבר במהלך ההריון. אבל מתי אמא מתאמנת? איך אמא יודעת שההנקה מוצלחת? קבלו כמה טיפים חשובים... (קרא עוד...)

ייעוץ הנקה: סימנים להנקה מוצלחת בימים הראשונים

סימנים להנקה מוצלחת בימים הראשונים: ההנקה היא הדבר הטבעי והבריא ביותר עבור תינוקך, אך מביאה איתה המון שאלות ותהיות. למשל, "האם התינוק שלי אכל מספיק?", "האם יש לי מספיק חלב?", "איך אדע כמה הוא אכל?" ובכן, לא באמת צריך לדעת כמה... (קרא עוד...)

ייעוץ הנקה: מתי ניתן להפסיק את הנקות הלילה?

"מתי ניתן להפסיק את הנקות הלילה?" או "מתי התינוק יוכל לישון ברצף בלילה ולהמשיך לינוק במהלך היום?" אמהות מניקות רבות חוות משבר עקב ההתנגשות בין הצורך והחשיבות של שינה רציפה לתינוק (ולהן) ולבין הנקות הלילה. חשוב להבהיר,... (קרא עוד...)

ייעוץ הנקה: לשון קשורה

לתינוק "לשון קשורה"? מהי "לשון קשורה/עגונה"? לשון קשורה (באנגלית: Tongue-tie) היא בעיה מולדת בה המחיצה המקשרת בין הלשון לבין רצפת הפה מגבילה את התנועה התקינה של הלשון. כתוצאה מכך התינוק מתקשה להניע את הלשון כלפי מעלה ולצדדים,... (קרא עוד...)


טלפון 054-7247414
BabyBait.adi@gmail.com
* שם:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha