נמצאו 20 תוצאות עבור חיפוש התג : התפתחות התינוק

עיטוף תינוקות

עד לפני 15-20 שנים, היה מקובל בכל העולם בחודשים הראשונים בחייו של תינוק לעטוף אותו. עם הפיכת החברה לחברה אינדיבידואליסטית, נולדו תיאוריות בעד חופש לתנועת התינוק. כיום, יותר ויותר מחקרים אמפיריים סביב העולם מוכיחים כי... (קרא עוד...)

כאבי בטן וקוליק

הקטנים משתגעים מכאבי בטן? יתכן שזה קוליק.. מה זה קוליק? כאבי בטן התקפיים המלווים בבכי והתפתלויות של התינוק. נפוץ בקרב הפצפונים בני השבועיים-שלושה ועד גיל שלושה חודשים. נמשך בד"כ יותר מ-3 שעות ביום, למשך יותר מ-3 ימים בשבוע... (קרא עוד...)

תזונת תינוקות בשנה הראשונה ומעבר למוצקים

תזונת תינוקות בשנת חייהם הראשונה:מהנקה ועד מוצקים   הנקה  ההזנה הטבעית המותאמת והמומלצת ביותר לצרכי התינוק בכל שלבי ההתפתחות. החלב נוצר בסביבות שבוע 16 בהריון ומשתנה עם התפתחות העובר והתינוק ואף הפעוט. חלב האם,... (קרא עוד...)

ייעוץ הנקה: החלב הראשון (קולוסטרום)

החלב הראשני (קולוסטרום) נקרא לעיתים גם הזהב הטהור. למה? חלב זה איכותי ומרוכז מאד. צבעו צהבהב בד"כ והוא עשיר מאד בנוגדנים. רכיביו מסייעים להגן על התינוק מפני מזהמים ותגובות אלרגיות, ובפינוי המקוניום (הצואה הראשונית) מהגוף.... (קרא עוד...)

ייעוץ הנקה: מניקה וחוזרת לעבודה? מה עושים

קודם כל, חשוב לדעת בן כמה הילד ולכמה ארוחות יזדקק. באופן כללי, השתדלי לשאוב במקום כל הנקה שהייתה אמורה להיות. אם הילד בן 6 חודשים ומעלה ומתחיל ארוחות של מזון מוצק, ניתן לשאוב אף פחות.נסי למצוא מקום שקט ונעים בו תרגישי... (קרא עוד...)

ייעוץ הנקה: מהי הנקה מוצלחת?

  להנקה מבוססת ומוצלחת: ידוע שההנקה זה הדבר הכי נכון וטבעי לתינוק. ידוע גם כי התינוקות כבר מתאמנים על רפלקס המציצה ורפלקס הבליעה כבר במהלך ההריון. אבל מתי אמא מתאמנת? איך אמא יודעת שההנקה מוצלחת? קבלו כמה טיפים חשובים... (קרא עוד...)

ייעוץ הנקה: סימנים להנקה מוצלחת בימים הראשונים

סימנים להנקה מוצלחת בימים הראשונים: ההנקה היא הדבר הטבעי והבריא ביותר עבור תינוקך, אך מביאה איתה המון שאלות ותהיות. למשל, "האם התינוק שלי אכל מספיק?", "האם יש לי מספיק חלב?", "איך אדע כמה הוא אכל?" ובכן, לא באמת צריך לדעת כמה... (קרא עוד...)

event_natural

משאבה קטנה, שקטה ונעימה.למשאבה שליטה על קצב ועוצמת השאיבה, לחיקוי מקסימלי של פעולת יניקת התינוק. יש להתחיל עם קצב מהיר לגירוי השד כך שישתחרר יותר חלב, לאחר דקה וחצי יש לעבור לשאיבה אטית ועמוקה יותר ולפי העוצמה... (קרא עוד...)

Symphony

משאבת חלב סימפוני של חברת מדלה(Symphony, Medela) משאבת חלב אם לשאיבה בדרגת בית חולים. הסימפוני נחשבת כיום למשאבה החזקה היעילה והשקטה ביותר. למשאבה פטנט רשום על בנייתה בטכנולוגיה חדשנית המדמה את פעולת וקצב יניקת התינוק. המשאבה... (קרא עוד...)

כרית הנקה של מילגה

הכרית מיועדת לתמיכה באם ובתינוק בעת ההנקה, במיטה או בכורסא. היא מאפשרת נוחות מירבית ומספקת תחושת רכות מפנקת. הכרית מיועדת לכל אמא מניקה, המעוניינת להוריד לחץ מהידיים מבלי להפחית מבטיחות התינוק. הכרית מצויינת להנקת... (קרא עוד...)

פטמות הכסף

פטמות כסף של Silverette, איטליה פטמות הכסף סילוורט הינן שתי כיפות העשויות מכסף טהור 925 אשר צורתן תואמת את צורת השד והפטמה ומשמשות כפתרון היעיל ביותר למניעה וטיפול בפצעי הנקה והשמדת מחוללים מזהמים על הפטמה (חיידקים, וירוסים... (קרא עוד...)

מנשא נמתח לתינוק של מילגה

מנשא הבד מהנמכרים בעולם הודות לבד האיכותי, הבטיחות ותחושת הנוחות והקרבה שבין ההורה לתינוק והפעוט. למנשא של מילגה יש צורת קשירה אחת אך 4 תנוחות עיקריות לתינוק ולפעוט. המנשא מאפשר לתינוקות שרק נולדו תחושת קירבה החיונית... (קרא עוד...)

מנשא לולאות של מילגה

מנשא זה בעל בד נמתח, בצורת לולאות ונלבש כחולצה. צורתו הייחודית, הופכת אותו למנשא הכי קל וידידותי לשימוש. בנוסף, בגב המנשא יש בד נוסף, צפוף ודחוס המעניק תמיכה וחיזוק לגבו של ההורה הנושא את התינוק ובכך מונע את כאבי הגב... (קרא עוד...)

Swing Maxi

משאבת הנקה סווינג מקסי של חברת מדלה(Swing Maxi, Medela) משאבת חלב אם לשאיבה יומיומית יעילה וטובה. למשאבה פטנט רשום על בנייתה בטכנולוגיה חדשנית המדמה את פעולת וקצב יניקת התינוק. המשאבה קטנה וניתן להפעילה באמצעות מטען חשמלי או... (קרא עוד...)

חלוקת המשקל בהריון

במהלך ההריון נשים עולות במשקל. כיצד המשקל הזה מחולק? מהי העליה התקינה במשקל?ריכזנו עבורכן את חלוקת תוספת המשקל בהריון: התינוק: 3.3 ק"ג השליה: 0.6 ק"ג מי השפיר: 1 ק"ג הרחם: 1 ק"ג השדיים: 0.5 ק"ג הדם: 1.1 ק"ג נוזלים: 1 ק"ג מאגרי שומן:... (קרא עוד...)

תכנית החיסונית של ישראל

תכנית החיסונים של ישראל די דומה לכל תכניות החיסונים בעולם המפותח.תפקיד החיסונים הוא להגן על הילדים עצמם מפני מחלות קשות, אך גם למנוע אפידמיה ובכך להגן על כלל האוכלוסיה. חיסון מומת, למעשה הוא חלקי D.N.A ולכן הסיכונים שנראה... (קרא עוד...)

הכללים לשינה בטוחה ולהפחתת הסיכון למוות בעריסה

מוות בעריסה (SIDS - Sudden Infant Death Syndrome) הוא מוות פתאומי של תינוקות, ללא הסבר או גורם ברור. למרות שהתופעה נחקרת רבות, עדיין לא מצאו את הגורמים המדוייקים הגורמים לה. יחד עם זאת, מצאו שכן ישנם גורמים שמעלים את הסיכון להתרחשות המחלה.... (קרא עוד...)

calma

בקבוק קלמה של חברת מדלה(Calma, Medela) בקבוק קלמה הוא הפתרון המושלם להאכלת התינוק בצורה הדומה ביותר להנקה מבחינת הקצב ופעולת היניקה הכוללת מציצה, בליעה ונשימה. בקבוק הקלמה אינו מטפף ובעזרת השסתום היחודי על התינוק ללמוד לעשות... (קרא עוד...)

בקבוק אוונט נטורל

בקבוק אוונט החדש מאפשר חוויית האכלה הדומה ביותר להנקה. הודות למבנה פטמת הסילקון המעוצבת בכפטמת שד ובעלת "עלי כותרת" להגברת הגמישות ולמניעת קריסת הפטמה.כמו כן, זהו הבקבוק היחידי שאינו "מטפטף" את החלב ועל התינוק ליצור... (קרא עוד...)

טיפת חלב פרטית בסביבה הטבעית: בדיקות התפתחות

תינוק מגיע לעולם לאחר שהות נעימה וחמימה ברחם אמו המגן, שם הוא לא חווה רעב או שובע ורק גדל לו לאטו. מהרגע שתינוק יצא לעולם, דברים רבים משתנים, ועלינו לשים לב שהתינוק מתפתח וגדל בקצב ובצורה הטובה ביותר. בדיקות התפתחות... (קרא עוד...)


טלפון 054-7247414
BabyBait.adi@gmail.com
* שם:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha