נמצאו 20 תוצאות עבור חיפוש התג : בייבי בית סדנת הנקה

כרית הנקה של מילגה

הכרית מיועדת לתמיכה באם ובתינוק בעת ההנקה, במיטה או בכורסא. היא מאפשרת נוחות מירבית ומספקת תחושת רכות מפנקת. הכרית מיועדת לכל אמא מניקה, המעוניינת להוריד לחץ מהידיים מבלי להפחית מבטיחות התינוק. הכרית מצויינת להנקת... (קרא עוד...)

חזיית הנקה מרופדת

חזיית ההנקה המרופדת של Carriwall – Pedded Carriwall החזייה המרופדת של Carriwall חזקה ויציבה במיוחד. היא מיועדת לאמהות המחפשות ריפוד להסתרת רפידות הנקה, פטמות כסף ופטמות שהשתנו בעקבות ההריון והלידה. החזייה מצויינת לבעלות חזה שופע... (קרא עוד...)

חזיית הנקה seamlees

Seamless Nursing Bra – חזיית ההנקה הנמכרת ביותר בעולם של Carriwall חזייה זו מאד קלילה, תומכת אך לא לוחצת ומאד קלה ונוחה לתפעול. חזייה זו מצויינת לאמהות שרוצות ללכת "עם" אבל להרגיש "בלי". היא מזכירה בצורתה גוזייה, אך טובה ונוחה מאד... (קרא עוד...)

חזיית הנקה GelWire

חזיית Gelwire בעלת פטנט עולמי במיוחד לנשים שאינן מוכנות להתפשר על תמיכת השד על ידי הברזלים, חברת Carriwell המציאה פטנט עולמי של פס סיליקון המתחמם בחום הגוף ותומך בשד. התמיכה יציבה כמו תמיכת קשת הברזל אך בניגוד לזו, אינה גורמת... (קרא עוד...)

karit

... (קרא עוד...)

lactina

משאבת הנקה לקטינה של חברת מדלה(Lactina, Medela) משאבת חלב אם לשאיבה בדרגת בית חולים. הלקטינה חזקה ושקטה מאוד וניתנת לשאיבה באופן חד צדדי או דו צדדי בו זמנית.המשאבה פשוטה מאד לתפעול וניתנת לשאיבה באופן חד צדדי או דו צדדי בו זמנית... (קרא עוד...)

Swing Maxi

משאבת הנקה סווינג מקסי של חברת מדלה(Swing Maxi, Medela) משאבת חלב אם לשאיבה יומיומית יעילה וטובה. למשאבה פטנט רשום על בנייתה בטכנולוגיה חדשנית המדמה את פעולת וקצב יניקת התינוק. המשאבה קטנה וניתן להפעילה באמצעות מטען חשמלי או... (קרא עוד...)

משאבת Swing

  משאבת הנקה סווינג של חברת מדלה(Swing, Medela) משאבת סווינג היא משאבת חלב חשמלית עטורת פרסים המיועדת לשימוש יומיומי. אם את עובדת במשרה חלקית, אם את רוצה לצאת בערב, אם את עוסקת בספורט או סתם רוצה לצאת לקניות, המשאבת הזו היא... (קרא עוד...)

תזונת תינוקות בשנה הראשונה ומעבר למוצקים

תזונת תינוקות בשנת חייהם הראשונה:מהנקה ועד מוצקים   הנקה  ההזנה הטבעית המותאמת והמומלצת ביותר לצרכי התינוק בכל שלבי ההתפתחות. החלב נוצר בסביבות שבוע 16 בהריון ומשתנה עם התפתחות העובר והתינוק ואף הפעוט. חלב האם,... (קרא עוד...)

כאבי בטן וקוליק

הקטנים משתגעים מכאבי בטן? יתכן שזה קוליק.. מה זה קוליק? כאבי בטן התקפיים המלווים בבכי והתפתלויות של התינוק. נפוץ בקרב הפצפונים בני השבועיים-שלושה ועד גיל שלושה חודשים. נמשך בד"כ יותר מ-3 שעות ביום, למשך יותר מ-3 ימים בשבוע... (קרא עוד...)

עיטוף תינוקות

עד לפני 15-20 שנים, היה מקובל בכל העולם בחודשים הראשונים בחייו של תינוק לעטוף אותו. עם הפיכת החברה לחברה אינדיבידואליסטית, נולדו תיאוריות בעד חופש לתנועת התינוק. כיום, יותר ויותר מחקרים אמפיריים סביב העולם מוכיחים כי... (קרא עוד...)

הכללים לשינה בטוחה ולהפחתת הסיכון למוות בעריסה

מוות בעריסה (SIDS - Sudden Infant Death Syndrome) הוא מוות פתאומי של תינוקות, ללא הסבר או גורם ברור. למרות שהתופעה נחקרת רבות, עדיין לא מצאו את הגורמים המדוייקים הגורמים לה. יחד עם זאת, מצאו שכן ישנם גורמים שמעלים את הסיכון להתרחשות המחלה.... (קרא עוד...)

event_natural

משאבה קטנה, שקטה ונעימה.למשאבה שליטה על קצב ועוצמת השאיבה, לחיקוי מקסימלי של פעולת יניקת התינוק. יש להתחיל עם קצב מהיר לגירוי השד כך שישתחרר יותר חלב, לאחר דקה וחצי יש לעבור לשאיבה אטית ועמוקה יותר ולפי העוצמה... (קרא עוד...)

Symphony

משאבת חלב סימפוני של חברת מדלה(Symphony, Medela) משאבת חלב אם לשאיבה בדרגת בית חולים. הסימפוני נחשבת כיום למשאבה החזקה היעילה והשקטה ביותר. למשאבה פטנט רשום על בנייתה בטכנולוגיה חדשנית המדמה את פעולת וקצב יניקת התינוק. המשאבה... (קרא עוד...)

פטמות הכסף

פטמות כסף של Silverette, איטליה פטמות הכסף סילוורט הינן שתי כיפות העשויות מכסף טהור 925 אשר צורתן תואמת את צורת השד והפטמה ומשמשות כפתרון היעיל ביותר למניעה וטיפול בפצעי הנקה והשמדת מחוללים מזהמים על הפטמה (חיידקים, וירוסים... (קרא עוד...)

תכנית החיסונית של ישראל

תכנית החיסונים של ישראל די דומה לכל תכניות החיסונים בעולם המפותח.תפקיד החיסונים הוא להגן על הילדים עצמם מפני מחלות קשות, אך גם למנוע אפידמיה ובכך להגן על כלל האוכלוסיה. חיסון מומת, למעשה הוא חלקי D.N.A ולכן הסיכונים שנראה... (קרא עוד...)

בקבוק אוונט נטורל

בקבוק אוונט החדש מאפשר חוויית האכלה הדומה ביותר להנקה. הודות למבנה פטמת הסילקון המעוצבת בכפטמת שד ובעלת "עלי כותרת" להגברת הגמישות ולמניעת קריסת הפטמה.כמו כן, זהו הבקבוק היחידי שאינו "מטפטף" את החלב ועל התינוק ליצור... (קרא עוד...)

אודות בייבי בית - טיפת חלב פרטית עד הבית

אודות החברה חברת בייבי בית הוקמה כדי לתת מענה כולל להורים ולתינוק לאחר הלידה ובשנות החיים  הראשונות של הילד, מענה אישי שהוא בסביבה הטבעית ‒ בבית. ”אנו מאמינים כי אתם וילדכם זקוקים, בשנות החיים הראשונות, לדמות אחת... (קרא עוד...)

הרצאות ומפגשי בית

בבייבי בית אנו מבינים את חשיבות העברת המידע העדכני, המהימן והאפקטיבי ביותר עבורכם ההורים ולכן במיוחד עבורכם יצרנו סדרת הרצאות בנושאים שונים. ניתן להזמין הרצאות לקבוצות גדולות או מפגשי בית מצומצמים.   שינה ההרצאה... (קרא עוד...)

בייבי בית - טיפת חלב פרטית עד הבית - חזון החברה

כשנולד תינוק, נולדים גם הורים וגם שאלות רבות...  התרגשות רבה מציפה את הלב, אך יחד אִיתה עולים גם חששות ובלבול לקראת השחרור מבית החולים: "איך לטפל בתינוק בבית?", "איך אניק ואדע שהוא אכל מספיק?", "איך מאכילים בבקבוק?",... (קרא עוד...)


טלפון 054-7247414
BabyBait.adi@gmail.com
* שם:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha