הרגעת תינוקות  בשיטת שיטת e5'sשל ד"ר הארווי קארפ

התינוק בוכה הרבה ללא סיבה ידועה? אינו מצליח להרגע ולהרדם בכוחות עצמו? סובל מגזים? לא מצליחים להרגיע מכל סיבה ואפילו הרגעה בסיסית כמו בכי לאחר חיסון?

הורים רבים חשים כמוכם, ויש לאי שקט ולבכי סיבות רבות, אבל פתרון אידיאלי אחד: שיטת e5'sלהרגעת התינוקות של ד"ר הארווי קארפ.

שיטת חמשת ה- S להרגעת התינוקות היא שיטה עתיקת יומין, שאותה פיתח וריכז לכדי ידע מעשי דר' הארווי קארפ Dr. Harvey Karp, רופא ילדים אמריקאי ומרצה לרפואת ילדים באוניברסיטת ‭,UCLA‬ אותה פרסם בספרו 'התינוק הכי מאושר בשכונה", אחד מני כמה ספרים שעוסקים בהרגעה והרדמת תינוקות.‬

חמשת ה-S הם 5 דרכים שעובדות על רפלקסי הרגעת תינוקות (כמו "מתג" ובדומה לכל רפלקס אחר שאינו רצוני אלא נשען על מנגנון ביולוגי עצמאי) והם:

Swaddling – עיטוף (העיטוף המומלץ עם שמיכת עיטוף ייעודית או שק שינה העוטף גם את הידיים)

Sucking – מציצה (הנקה, אצבע או מוצץ)

Shushing – לחישת שששש.. (לחישות המדמות את קולות הרחם)

Side or Stomach – להרגיע על הצד או על הבטן

Swinging – ניענוע קל רך ונעים (של 1-2 ס"מ, ושאינו דומה כלל לטילטול)

לפי סברות רבות, ובינהן זאת של ד"ר קארפ, התינוקות ב-3 חודשים הראשונים זקוקים להמשך הרגשה של רחם, כמו מעין "טרימסטר רביעי". לכן, היענות לרפלקסים אלה, המזכירה לתינוק את התקופה החמימה והנעימה בתוך הרחם המוגן מרגיעה אותם בקלות. רפלקסים אלה ניראים פשוטים וטבעיים ואכן הם כאלה, אך יש ללמוד את הדרך הנכונה והבטוחה לעשותם ולשלבם האחד עם השני.

בבייבי בית,

עדי קורנגולד חיון

מעבירה סדנאות ומפגשים אישיים ללימוד השיטה.

עדי קורנגולד חיון

, אחות R.N, B.sc , יועצת הנקה מורשית, יועצת שינה בכירה, מדריכת עיסוי תינוקות והוסמכה בארה"ב להרגעה בשיטת חמשת ה-S. עדי החלה דרכה בתחום הילדים וההורות כמנהלת תחנת טיפת חלב של שרותי בריאות כללית. בהמשך עברה לעבוד כיועצת הנקה בבית החולים האוניברסיטאי, שיבא, תל השומר. במקביל, עדי מרצה בקורסים בבתי הספר האוניברסיטאים לסיעוד באיכילוב ובשיבא, ובמסגרות פרטיות, מדריכה במרכזי רפואת והתפתחות ילדים ומשמשת כיועצת חיצונית לחברות בין-לאומיות כמוAVENT ו-BEPANTEN ומילגה.

אנו מאמינים כי חוויית הורות רגועה ושלמה, צריכה לקבל מענה לכל השאלות במקום מוסמך אחד ולכן אנו מציעים לכם שירותים נוספים: ליווי התפתחות וגדילה, יעוץ שינה, עיסוי תינוקות, שמירה פרטית, הרצאות וסדנאות. כמו כן, ניתן לרכוש ולשכור בחנות האתר ובכל פגישה את שמיכות העיטוף ושקי השינה בנוסף למוצרי הנקה ותינוקות רבים להקלה על העומס והקושי שלאחר הלידה.

התקשרו ל

עדי קורנגולד חיון

, מייסדת בייבי בית
  • אחות R.N, B.sc
  • יועצת הנקה מורשית
  • יועצת שינה בכירה
  • מוסמכת להדרכת עיסוי תינוקות ולהרגעה בשיטת חמשת ה-S.

עדי החלה דרכה בתחום הילדים וההורות כמנהלת תחנת טיפת חלב של שרותי בריאות כללית.
בהמשך דרכה עבדה כיועצת הנקה בבית החולים האוניברסיטאי, שיבא, תל השומר.
במקביל, עדי מרצה בקורסים 
בבתי הספר האוניברסיטאים לסיעוד באיכילוב ובשיבא ובמסגרות פרטיות, מדריכה במרכזי רפואת והתפתחות ילדים ומשמשת כיועצת חיצונית לחברות בין-לאומיות כמו AVENT ו-BEPANTEN.

 

לקביעת פגישה ולבירורים נוספים:

  טלפון: 054-7247414054-7247414      BabyBait.adi@gmail.com


layla 

מוצרים שיקלו עלייך לאחר הלידה


 


| עדי קורנגולד חיון || בייבי בית || אחות טיפת חלב |

 

פטמות הכסף של סילוורט


ממליצים: